Biroja mēbeles pēc pasūtījuma. Galdi, skapji, plaukti un vienota dizaina biroja mēbeļu komplekti.

Izgatavosim individuālās mēbeles vai mēbeļu komplektus Jūsu birojam. Pēc Jūsu vēlmēm varam pieskaņoties pašreizējam dizainam vai izgatavot jaunu un unikālu dizainu.

Biroja mēbeles pēc pasūtījuma padarīs Jūsu darba uzdevumu veikšanu vieglāku un darba vidi pievilcīgāku.

kvalitatīvi materiāli logo

Kvalitatīvi materiāli

Mūsu pakalpojumos mums ir svarīgi nodrošināt Jums nepieciešamo dizainu un lai Jūsu mēbeles kalpotu pēc iespējas ilgāk. Tāpēc mēbeļu izgatavošanā vienmēr izmantojam kvalitatīvus materiālus no uzticamiem piegādātājiem.

pārbaudīta furnitūra logo

Pārbaudīta furnitūra

Dēļ pastiprinātās mēbeļu izmantošanas ikdienā, biroja mēbeļu ražošanā vienmēr izvēlamies kvalitatīvu furnitūru. Pieredzes gaitā pārbaudītā Vācijas kvalitatāte sniedz drošību un uzticību, ka Jūsu mēbeles kalpos ilgtermiņā.

Pārdomātas biroja mēbeles atvieglo darba plānošanu un ļauj vieglāk fokusēties uz darba uzdevumiem.

Produktīvāk izmantojama darba vide

Lielās produktivitātes noslēpumi ir spēja noteikt svarīgākos darba uzdevumus (Pareto princips) un fokusēti veikt vienu noteiktu darba uzdevumu, līdz tas ir paveikts. Kad darba vide un iekārtojums samazina iespējas tikt iztraucētam, tā sniedz lielu ieguldījumu, lai cilvēki šos darbus paveiktu ātrāk un kvalitatīvāk.

Piemēram, individuāli izstrādāts ofisa mēbeļu komplekts, kurš galda sānos iekļauj dokumentu skapi, arhīvu vai plauktus, ļauj paņemt dokumentus pāris sekunžu laikā un saglabāt fokusu. Taču, ja skapis atrodas pāri birojam, tad ejot pakaļ dokumentiem, ir iespēja ieraudzīt kaut ko ‘interesantu’ pa logu. Tas rada iespēju darbiniekam sevi, pašam negribot, pilnībā ‘izsist’ no fokusa. Kad fokuss uz darba uzdevumiem ir pārrauts, cilvēkiem var būt nepieciešams līdz pat 20 minūtēm, lai spētu atkal fokusēties uz to pašu uzdevumu.

Uzdodiet jautājumus vai piesakiet konsultāciju