Iebūvējamie skapji pēc pasūtījuma. Interjeram un praktiskai izmantošanai.

Izgatavosim individuāla projekta iebūvējamos skapjus Jūsu mājām. Funkcionāli risinājumi ar bīdāmām un atveramām durvīm. Kvalitatīvi materiāli un furnitūra.

Iebūvējamie skapji lieliski iederēsies ikvienā telpā. Praktisks risinājums ar Jūsu izvēlētu dizainu.

kvalitatīvi materiāli logo

Kvalitatīvi materiāli

Mūsu mēbeles izgatavojam ar nolūku, lai tās sniegtu praktiskus risinājumus un kalpotu ilgtermiņā. Tāpēc iesakām un izmantojam materiālus, kuri nodrošina ilgtermiņa izmantošanai nepieciešamo kvalitāti, turklāt neliek pārmaksāt.

pārbaudīta furnitūra logo

Pārbaudīta furnitūra

Mums ir svarīgi, lai Jūsu skapja furnitūra kalpotu ilgtermiņā. Neatkarīgi vai projektu veidojam ar bīdāmām vai atveramām durvīm, mēs izvēlamies kvalitatīvu furnitūru no pieredzes gaitā pārbaudītiem ražotājiem.

Iebūvējamais skapis – unikāls ieguldījums Jūsu mājās.

Vairāk kārtības un pilnvērtīgāk izmantojamas vietas

Mājās nav liekas telpas, kuru nevarētu praktiski izmantot. It sevišķi, ja šo telpu nepieciešams padarīt par ērti un praktiski izmantojamu glabātuvi mantām, apģērbiem vai apaviem. Pateicoties dažādajiem furnitūras risinājumiem, spējam izbūvēt skapjus gan ar veramām, gan bīdāmām durvīm. Šāda funkcionalitāte ļauj rast risinājumus visdažādākajām vietām. Neatkarīgi vai skapi vēlaties iebūvēt guļamistabā, viesistabā, koridorī vai kādā citā telpā, šāds risinājums ļaus Jums ieviest vairāk kārtības un sniegs papildus vietu, kur uzglabāt nepieciešamās lietas.

Sajūtas un atmosfēra

Mūsu apkārtējās vides krāsas un dizains rada mūsu garastāvokli. Piemēram, pretim gultai uzstādīts krēmkrāsas skapis spēs radīt papildus mājīguma sajūtu atpūtas brīžos. Turpretim, gaiši bēšs iebūvējamais skapis ar bīdāmām durvīm viesistabā, piešķirs papildus dabīgos toņus un viegluma atmosfēru Jūsu ģimenes vai draugu kopā sanākšanai. Lai Jūs varētu radīt vēlamo atmosfēru, mēs radīsim mēbeles Jums nepieciešamajās krāsās.

Personība

Spēsim radīt mēbeles Jūsu personībai. Neatkarīgi vai vēlaties drosmīgi kontrastējošas, vai dabīgi maigas krāsas, ir citi veidi, kā iespējams pievienot ekstra ‘šiku’ vai drosmīgus elementus, kuri norāda uz Jūsu personību, taču nebojā telpas kopējo krāsu gammu. Dažādas detaļas un furnitūra sniedz iespēju akcentēt Jūsu gaumi, taču to darīt niansēs. Rokturi, durvju līstes, vērtnes un durvju sliedes, kā arī spoguļa esamība skapja durvīs tikpat ļoti spēj izcelt Jūsu personību, kā mēbeļu krāsa.

Uzdodiet jautājumus vai piesakiet konsultāciju