Mūsu sadarbībai

Veiksmīgai un patīkamai sadarbībai nepieciešama skaidra un viegli izprotama pakalpojuma gaita. Tāpēc šajā lapā vēlos Jums sniegt vairāk skaidrības par pakalpojumu un mūsu sadarbības soļiem.

1. Sazināšanās

2. Pirmā tikšanās un konsultācija

Pēc saziņas, norunātajā dienā un laikā veikšu bezmaksas vizīti pie Jums personīgi. Lai sniegtu pēc iespējas precīzāku cenas piedāvājumu un ieteiktu labākos risinājumus, veikšu vietas mērīšanu.

Vizītes laikā līdzi būs viss nepieciešamais, lai konsultācijā izrunātu Jūsu vēlmes, vajadzības un iecerēto..

Funkcionālajā ziņā. Pēc mērīšanas izrunāsim detaļas par mēbeļu atrašanās vietu, izmēriem, elektrības kontaktu atrašanās vietu un vajadzībām, santehnikas atrašanās vietu un vajadzībām, iebūvējamās tehnikas atrašanās vietu un citām svarīgām niansēm;

Dizaina ziņā. Detalizēti izrunāsim Jūsu dizaina vēlmes ieskaitot materiālus un to kvalitatīvu izmantošanu dzīvē, krāsas, diziana nianses, furnitūras izvēli, gaismas un citus dizaina elementus, izmantojot līdzi paņemtos piemērus un paraugus;

Uzstādīšanas ziņā. Izrunāsim par to, kā sagatavoties, lai uzstādīšanas process būtu pēc iespējas raitāks un būtu brīvs no netīšām problēmām.

Vizītes laikā palīdzēšu atrast un ieteikt vislabākos risinājumus un padalīšos ar laika gaitā iegūtajām ‘aiz kadra’ zināšanām par mēbeļu dizainu, ražošanu, uzstādīšanu, uzturēšanu un funkcionālo izmantošanu. Kopā apskatīsim, kas no iecerētā iederēsies, kas varētu radīt problēmas un kā no tām izvairīties.

3. Jūsu mēbeļu 3D dizains un cenas piedāvājums

Pēc vizītes un konsultācijas visas Jūsu vēlmes pārveidošu uzskatāmā 3D vizualizācijā (piemēru skatīt attēlā). Šos materiālus būs iespējams apskatīt gan pie mums birojā, gan Jūsu e-pastā. 3D materiāli ļaus aplūkot un iepazīt, kā Jūsu mēbeles izskatīsies dzīvē.

Pārskatot materiālus, būs iespējams veikt labojumus, līdz Jūsu plānotās mēbeles 3D bildē izskatās tieši tā, kā Jūs tās vēlaties redzēt dzīvē.

Šī procesa beigu posmā Jums visprecīzāk sniegšu informāciju par izpildes termiņu un cenu piedāvājumu, balstoties uz mūsu aprēķiniem.

4. Līgums un priekšapmaksa

Kad beidzamais 3D dizaina projekts atbilst personīgajai vīzijai, un esam vienojušies par projekta izmaksām un izgatavošanas termiņu, pie manis birojā tiek cītīgi izlasīts un parakstīts līgums par darba uzsākšanu, kurš uzsāk abu pušu apņemšanos.

Pēc līgumā paredzētajiem noteikumiem, svarīgākās lietas līgumā, šajā momentā būs:

– Jūs, PASŪTĪTĀJS, apņematies veikt priekšapmaksu XX % apjomā no kopējās pasūtījuma summas, kā arī apņematies veikt sagatavošanas darbus līdz uzstādīšanai, ja tādi ir izrunāti;

– Es, IZPILDĪTĀJS, priekšapmaksas saņemšanas dienā apņemos uzsākt ražošanas un izpildes procesus, veicot Jūsu pasūtīto mēbeļu izgatavošanu līgumā noteiktajā termiņā.

5. Jūsu mēbeļu izgatavošana

6. Jūsu mēbeļu uzstādīšana un galējā apmaksa

Noteiktajā laikā un datumā es ar partneriem ierodos un uzstādu Jūsu mēbeles. Pēc mēbeļu uzstādīšanas, darba vides uzkopšanas un mēbeļu kvalitātes pieņemšanas, abpusēji tiek parakstīts pieņemšanas akts, kur:

– Jūs, PASŪTĪTĀJS, apstiprinat, ka Jūsu mēbeļu kvalitāte un uzstādīšana atbilst pasūtītajam, un apņematies veikt atlikušo maksājumu no kopējās pasūtījuma summas. Maksājumu iespējams veikt uz vietas personīgi vai 14 dienu laikā no uzstādīšanas brīža.

– Es, IZPILDĪTĀJS, apstiprinu, ka no uzstādīšanas brīža mēbelēm stājas spēkā garantija uz līgumā norunāto periodu.

7. Jūs izbaudāt savas jaunās un funkcionālās mēbeles

Jūs izbaudāt visas iespējas, kuras sniedz Jūsu mēbeles. Ieskaitot komplimentus no draugiem, radiem un citiem viesiem, kuri ar apbrīnu novērtē Jūsu individuālās mēbeles.

Papildus! Veicot nākošo pasūtījumu 2 mēnešu laikā, Jūs saņemat 5% atlaidi. Atlaidi iespējams nodot citai personai. Šo atlaidi viena persona var izmantot tikai vienu reizi.

Uzdodiet jautājumus vai piesakiet pakalpojumu

Sev ērtā brīdī nosūtiet man ziņu internetā, aizpildot saziņas anketu kontaktu lapā. Pie pirmās iespējas Jums atbildēšu.