Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma. Individuāla dizaina iebūvējamās virtuves iekārtas.

Izgatavosim virtuves iekārtas pēc Jums vēlamā dizaina un gaumes. Kvalitatīvi materiāli un funkcionāli risinājumi. Individuāla pieeja katram projektam.

Iebūvējamo virtuves iekārtu izgatavošana ir viens no mūsu galvenajiem darbības virzieniem.

kvalitatīvi materiāli logo

Kvalitatīvi materiāli

Virtuves mēbeļu izgatavošanā, vienmēr strādājam tikai ar kvalitatīviem materiāliem. Ieteiksim materiālus, kuri nodrošina ilglaicīgu mēbeļu kalpošanu un praktisku izmantošanu ikdienā, bet neliek pārmaksāt.

pārbaudīta furnitūra logo

Pārbaudīta furnitūra

Furnitūrai obligāti jābūt izturīgai un funkcionālai. Dēļ virtuves iekārtu pastiprinātās izmantošanas ikdienā, mēs izvēlamies kvalitatīvu furnitūru. Sadarbojamies ar pieredzes gaitā pārbaudītām un uzticamām kompānijām.

Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma ir lielisks ieguldījums visdažādākajām vēlmēm.

Padarīsiet Jums pieejamo vietu pilnvērtīgāk un ērtāk izmantojamu

Virtuvē nav liekas platības, kura nespētu kalpot Jūsu vajadzībām. Ar apdomu savienojot telpas iespējas un Jūsu vēlmes, kopā spēsim radīt personalizētu virtuves iekārtu. Piemēram, pārdesmit ‘liekajos’ centimetros, kuri ‘paliek pāri’, iespējams iebūvēt lielisku vertikālo atvilkni, kura kalpos kā garšvielu statīvs. Šādā veidā radīsim rezultātu, kurš ne tikai kalpos Jūsu prasībām, bet arī būs praktiski izmantojams līdz pēdējam centimetram.  

Radīsiet Jūsu virtuvē mājīgāku atmosfēru

Krāsas, dizains un ērta virtuves izmantošana rada mūsu ikdienas noskaņojumu. Izvēloties virtuves iekārtu pēc pasūtījuma, Jūs investējat savā labsajūtā. Izgatavojot dizainam pieskaņotas virtuves mēbeles pēc Jums tīkamiem toņiem, Jūs uzdāvināsiet sev dāvanu, kura sniegs mājīguma sajūtu katru dienu. Atpūtas brīdī baudot tasi kafijas vai lielisku maltīti ar mīļotajiem, Jūsu virtuve būs vislabākā vieta, kur justies kā mājās.

Radīsiet īpašo pabeigtības sajūtu

Neskaitāmas reizes dzīvē mūs nepamet dziļi iekšēja sajūta, ka kaut kas ‘nav līdz galam’. Šo sajūtu ir grūti aprakstīt, taču to ir izbaudījuši un pazīst visi. Šāda sajūta rodas, kad ievērojat, ka skapīši nav uzstādīti vienādā līmenī, vai atstarpes starp blakus esošajiem plauktiem pavisam nesakrīt. Pielāgotas mēbeles ļauj ne tikai radīt pabeigtības sajūtu, bet radīt pelnītu pārliecību, ka pilnīgi viss ir pabeigts.

Palielināsiet Jūsu īpašuma šķietamo vērtību

Virtuve un vannasistaba ir galvenās telpas, kuras ‘pārdod’ dzīvokļus un mājas. Cena, kuru par īpašumu ir gatavs maksāt pircējs, ir tieši saistīta ar tā iekārtojumu. Pārdomāta un ērti lietojama virtuves iekārta mazā studio dzīvoklī vai plaša un ietilpīga iekārta savrupmājā palielinās ne tikai īpašuma gala cenu, bet arī iespēju Jūsu īpašumu pārdot daudz ātrāk. Ieraugot precīzi uzstādītu un pārdomātu virtuves iekārtu, pircējam vienmēr būs daudz vieglāk sevi pierunāt teikt pārliecinātu ‘’Jā’’ šādam pirkumam.

Uzdodiet jautājumus vai piesakiet konsultāciju